Giluminis tikslas

Kaip ir daugelis naujųjų technologijų, telematika gali tapti tiek nepakeičiama verslo efektyvumo sąlyga, tiek ir papildomu galvos skausmu – viskas priklauso nuo to, kaip unikalūs daiktų interneto sprendimai pritaikomi kasdienybėje. Mes dirbame tam, kad pažangiausias transporto ir kito turto valdymo technologijas savo versle įdarbintumėte prasmingai, nesukeldami sau ir savo kolegoms bereikalingų rūpesčių (kurių kiekvienas veiklus vadovas turi pakankamai)

Užuot komplikavę Jūsų verslo procesus naujais reikalavimais ir taisyklėmis, mes darome viską, kad telematikos sprendimai prisitaikytų prie verslo specifikos ir įgalintų darnesnę, lengviau suvaldomą, finansines ir laiko sąnaudas taupančią kasdienybę. Viskas tam, kad patirtumėte malonų tėkmės jausmą savo versle.

Užtikrindama moderniausią įrangą bei teikdama kompleksines fleet management ir asset tracking paslaugas, Lematics komanda vadovaujasi Triple Flow filosofija. Bendrovėse, kurių autoparkas ir kitas turtas valdomas neefektyviai, vadovai priversti gyventi kasdieninio chaoso sąlygomis ir koncentruotis į „gaisrų gesinimus“, užuot kūrę prielaidas didesnių pajamų tėkmei į bendrovės sąskaitą. Ir priešingai – optimali tėkmės būsena Jūsų autoparke atveria galimybes vidiniam tėkmės jausmui, apie kurį svajoja kiekvienas verslininkas ir vadovas. Galiausiai būtent tai veda ir prie didesnės pajamų tėkmės į jūsų įmonės sąskaitą (optimal fleet flow = creative state of mind flow = abundant cash flow). Mūsų tikslas – padėti Jums išpildyti antrąjį scenarijų.

Tėkmė autoparko vadyboje

Lematics fleet management sprendimai leidžia centralizuotai sekti, analizuoti ir efektyviai valdyti skirtingų tipų transporto priemones, kitus verslo įrenginius ar netgi vykdyti aktualių fizinių asmenų stebėjimą. Nesvarbu, ar autoparką sudaro vos 3 vienetai, ar jų skaičiuojamas ne vienas tūkstantis, mąstantys vadovai siekia to paties: turėti galimybę stebėti kiekvieno vieneto lokaciją bei gauti indikacijas dėl transporto priemonės techninės būklės, kuro sunaudojimo, vairavimo trukmės, vairuotojo elgsenos ir kitų svarbiausių parametrų.

Mūsų diegiami sprendimai visą aktualiausią informaciją leidžia vizualizuoti ir analizuoti realiuoju laiku, kad pagal ją galėtumėte priimti į verslo proceso efektyvumą nukreiptus sprendimus.

Kiekvienam sektoriui ir netgi kiekvienai įmonei būdingas unikalus poreikių paketas. Todėl, užuot skubėję siūlyti šabloninius produktus ir paslaugas, mes padedame identifikuoti Jūsų specifines reikmes bei pasirūpiname prie jų pritaikytu individualiu sprendimu. Viskas tam, kad IoT sprendimai didintų verslo tėkmę, užuot ją varžę ir apsunkinę.

Vadovo minčių tėkmė

Didžiausias kiekvieno vadovo nerimo ir streso šaltinis – išoriniai veiksniai ir įvykiai, kurių iš pažiūros neįmanoma kontroliuoti. Jokia technologija nepajėgi eliminuoti viso kasdienybės chaoso, tačiau Lematics siūlo eliminuoti bereikalingą įtampą ir nežiną bent jau tose srityse, kuriose tai padaryti įmanoma, pradedant nuo logistikos.

Efektyvus logistikos valdymas ir kontrolės jausmas – tai tiesiausias kelias į ramybę, kūrybingumą, verslo idėjų ir planų tėkmę vadovo mintyse. Todėl kai kitą kartą būsite kviečiami į dar vieną ugdomąjį seminarą apie sąmoningumą ir srauto būsenos siekimą darbe („flow“), prisiminkite: jokie mokymai ir pratimai geriau neatpalaiduos ir nepadės susitelkti nei garantija, kad tavo transportas ir kitas įmonės turtas yra naudojami maksimaliai efektyviai, o darbuotojai atsakingai laikosi nustatyto plano. Tai pasiekti padeda ne tik mūsų moderni fleet management įranga, bet ir Lematics siekis įtvirtinti Lietuvoje lygių neturintį klientų aptarnavimo standartą. Operatyvus ir dėmesingas servisas – tai raktas į srauto būseną vadovo kasdienybėje, leidžiantis Jums be pašalinių trikdžių sutelkti mintis į aukštos pridėtinės vertės darbus ir verslo auginimą.

Pajamų tėkmė

Tėkmės jausmas valdant įmonės autoparką – tai pats rimčiausias pagrindas siekiant pozityvaus finansinio srauto – pajamų tėkmės į jūsų sąskaitą. Taip yra dėl to, jog Lematics sprendimai tiesiogine to žodžio prasme leidžia efektyviau naudoti išteklius (mažinti kuro sąnaudas, taupyti darbuotojų laiką, eliminuoti nesusipratimus ir kt.), bei maksimizuoti produktyvumą (per tą patį laiką atliekant daugiau operacijų).

O svarbiausia yra tai, jog įmonių vadovai, išlaisvinę savo mintis iš „logistikos chaoso“, turi galimybę susikoncentruoti į tikrąją verslo kūrybą, siūlydami naujas vertes rinkai bei rasdami vis naujus pajamų srauto šaltinius.