Stebėjimas ir kontrolė

Autoparko stebėjimo ir kontrolės sprendimams įgyvendinti Lematics naudoja moderniausią „Teltonika“ įrangą. Ši įranga lengvai pritaikoma visų tipų transporto priemonėms ir įgalina itin plačią galimų funkcionalumų įvairovę, pradedant standartiniais (vairavimo istorija žemėlapyje, vairavimo įpročių analizė, baterijos būklė, kuro sekimas, nuotolinis transporto užrakinimas ir atrakinimas ir t.t.), baigiant specifiniais, pritaikytais individualiems poreikiams (geozonų fiksavimas, variklio darbo valandų sekimas, temperatūros, drėgmės, kontaktų ir vairuotojo ID stebėjimas per Bluetooth pagrindu veikiančius jutiklius ir t.t.). Kreipkitės, ir mes jums padėsime pasirinkti jūsų verslui labiausiai tinkamą transporto stebėjimo ir kontrolės funkcionalumų paketą.

Lengvajam transportui

Stebėjimo ir kontrolės sprendimai lengviesiems automobiliams yra pagrindinė Lematics specializacija ir sritis, kurioje sukūrėme daugiausia sėkmės istorijų. Nesvarbu, ar Jums užtenka bazinio automobilio stebėjimo paketo (objekto atvaizdavimas žemėlapyje realiu laiku, maršruto istorija, greičio viršijimų ir sustojimų stebėjimas ir kt.), ar aktualios ir papildomos funkcijos, tokios kaip tikslūs odometro duomenys, kuro lygis bake, kuro suvartojimas, variklio apsukos, akumuliatoriaus įtampa ir pan., esame pasirengę padėti nepasiklysti galimybių gausoje, kad gautumėte optimalų galutinį sprendimą. 

Kas svarbiausia – dirbami su Lematics užsitikrinate ne tik aukščiausios kokybės technologinį sprendimą, bet ir visavertį servisą. Viskas tam, kad autoparko sekimas ir kontrolė eliminuotų Jūsų kasdieninius rūpesčius, o ne kurtų naujus.

Elektromobiliams

Jūsų autoparką sudaro elektromobiliai? Tai – pirmas geras požymis, jog Jūsų verslui rūpi efektyvumas. Kita vertus, elektrinių transporto priemonių optimaliam panaudojimui itin svarbu gyvai sekti svarbiausius duomenis apie jų baterijos lygį, likusį nuvažiuoti atstumą, krovimo kabelio statusą ir kt. 

Konkretus pavyzdys iš Lematics praktikos: pažangus klientas kreipėsi į mus sekimo ir kontrolės sprendimo savo elektra varomiems kurjerių autobusiukams. Padėję nustatyti per darbo dieną įveikiamus maršrutus bei jų santykį su transporto priemonių baterijos lygiu, mes padėjome klientui eliminuoti blogas praktikas, kada vidury dienos tekdavo sustoti autobusiuko baterijos įkrovimui. Galėdami matyti ir planuoti baterijos sąnaudas, nuo šiol kompanijos atstovai nešvaisto laiko bereikalingiems sustojimams, taip užkardydami siuntų vėlavimą ir kitas problemas. Lematics sprendimas leidžia sekti ir patikrinti, kada ir kas transporto priemonę įkrauna (arba užmiršta tai padaryti), dėl to jų eksploatacija tapo žymiai efektyvesnė. 

Komerciniam transportui

Lematics siekia būti Nr.1 partneriu, diegiančiu efektyvius kontrolės ir stebėjimo sprendimus įmonėms, kurių vadybininkai nuolatos naudoja transportą kelionėms pas klientus ar prekių išvežiojimui. Tačiau, kai kalbame apie efektyvumą, svarbūs ne tik galutiniai funkcionalumai bet ir bendri sprendimo įdiegimo kaštai. 

Kadangi komercinis transportas neretu atveju būna nuomojamas, dažnam klientui svarbu užsitikrinti paprastesnį diegimo sprendimą, kad keičiant automobilį ateityje nereikėtų patirti didelių įrangos permontavimo kaštų. Būtent šiam tikslui esame parengę sprendimus, nereikalaujančius papildomų montavimo darbų, tačiau įgalinančius visas svarbiausias komercinio autoparko stebėjimo funkcijas. Nuo šiol naujausius duomenis seksite ir kontroliuosite tiesiai iš savo mobiliosios programėlės.

Sunkiajam transportui

Darnos ir tėkmės jausmas autoparko vadyboje yra gyvybiškai svarbus (deja, neretai pasigendamas), kai prabylame apie tolimąsias vilkikų keliones. Klaidos ir nesusipratimai, susiję su tachografo duomenimis, krovinio temperatūros išlaikymu ar kuro užpylimais kompanijoms kainuoja labai brangiai. Šioms grėsmėms užkardyti primygtinai rekomenduojame pasirūpinti pro lygio įranga, kurią Jums paruošė Lematics. 

Nesvarbu, kuriame pasaulio taške būtų Jūsų stebima transporto priemonė, nuo šiol Jūs visada turėsite galimybę gyvai patikrinti ir kaupti visus aktualiausius duomenis bei proaktyviai užkirsti kelią nelaimėms arba piktnaudžiavimui.

Žemės ūkio technikai

Kas skiria sėkmingus vadovus nuo vidutiniškų? Pastarieji nuolat skundžiasi dėl nenumatytų situacijų, netikėtai išaugusių kaštų ir ant jų pečių griūnančių vis naujų rūpesčių. O tikri profesionalai numato kelis žingsnius į priekį ir užtikrina prevencinę išorės veiksnių kontrolę.

Būtent todėl žemės ūkio profesionalams patinka bendradarbiauti su Lematics. Jūsų naudojamą specialųjį transportą (traktorius, kombainus ir kt.) galime aprūpinti technologiniais stebėsenos sprendimais. Tai leis gyvu laiku stebėti, kiek valandų dirbo variklis, kiek sunaudota kuro, kiek laiko Jūsų darbuotojas praleido vykdydamas konkrečią užduotį.

Ir tai – tik maža dalis galimybių, kurias Jums suteiks Lematics. Įvardinkite savo poreikius, ir mes Jums pristatysime Jūsų lūkesčius patenkinančius bei pranokstančius sprendimus. Be to, sprendimus įdiegę, visuomet būsime šalia, jei tik turėsite klausimų dėl optimalaus funkcionalumų išnaudojimo.

 Vertės ir funkcijos:

  • Nuotolinis variklio valandų skaitymas
  • Perspėjimai/pažeidimai
  • Ataskaitos ir statistika
  • Techninės priežiūros planavimas
  • Degalų vagysčių prevencija
  • Temperatūros, drėgmės, kontaktų ir vairuotojo ID stebėjimas per Bluetooth pagrindu veikiančius jutiklius

Motociklams, mopedams

Džiaugiamės kasmet augančia motociklų ir mopedų naudojimo kultūra Lietuvos keliuose. Kita vertus, šių transporto priemonių panauda neatsiejama nuo papildomų rizikų, daugelį kurių galima eliminuoti Lematics diegiamas kontrolės ir stebėjimo sprendimais. Turime sėkmingų praktikų, kaip mūsų įdiegtos sistemos ne tik padeda stebėti priemones realiu laiku, bet ir prisideda prie didesnio motoparko efektyvumo bei pačių vairuotojų saugumo.

Paspirtukams, dviračiams

Džiaugiamės kasmet augančia elektrinių dviračių ar paspirtukų naudojimo kultūra Lietuvos keliuose. Kita vertus, šių transporto priemonių panauda neatsiejama nuo papildomų rizikų, daugelį kurių galima eliminuoti Lematics diegiamas kontrolės ir stebėjimo sprendimais. Turime sėkmingų praktikų, kaip mūsų įdiegtos sistemos ne tik padeda stebėti priemones realiu laiku, bet ir prisideda prie didesnio motoparko saugumo, efektyvumo bei pačių vairuotojų saugumo.

Vandens transportui

Žvejybos įmonės bei kiti verslai, aktyviai naudojantys vandens transportą vidaus vandenyse (arba visur, kur tik pasiekia ryšys), vis aktyviau domisi transporto priemonių stebėsenos technologijomis. Lematics diegiami sprendimai ypač aktualūs žvejybos įmonėms, kurių laivams yra priskirtos konkrečios žvejybos teritorijos. Žinoma, GPS įranga Jums leis ne tik stebėti laivų buvimo vietas, bet ir skirtingose teritorijose praleistą laiką (kuris neretai būna apmokestinamas) bei kitus aktualius parametrus. 

Bendradarbiaudami su Lematics užsitikrinate ne tik pažangiausią transporto priemonių monitoringą, bet ir visavertį servisą. Viskas tam, kad vandens transporto priemonių kontrolė eliminuotų Jūsų rūpesčius, o ne kurtų naujus. 

Žmonėms

Žmogaus laisvas judėjimas yra didžiausia vertybė. Tačiau labiau pažeidžiamos asmenų grupės – pavyzdžiui, mažamečiai ir senoliai – nusipelno, kad kai kuriais atvejais jų buvimo vietą žinotų jų gerove suinteresuoti asmenys. 

Lematics siūlomas įrenginys keliauja kartu su asmeniu ir leidžia matyti tiek jo judėjimo kelią, tiek buvimo vietą. Be to, įrenginyje integruotas SOS mygtukas, kurį paspaudęs asmuo gali išsikviesti pagalbą, tuo pačiu pranešdamas ir apie savo buvimo vietą. Taip pat galimas sprendimas, leidžiantis nuotoliu girdėti, kas vyksta asmens aplinkoje.

Ramybė įmanoma tik tuomet, kai yra pasirūpinta ir asmenų, kurie patys savimi pasirūpinti negali, saugumu. Su Lematics ramybės Jūsų gyvenime bus daugiau. 

Video sprendimas

Kartais tėkmės ir ramybės jausmui versle nepakanka galimybės stebėti transporto priemonę žemėlapyje. Kartais reikalinga kamera, leidžianti realiu laiku matyti tikrąją judančios transporto priemonės aplinką. Tokiems atvejams Lematics siūlo montuoti vaizdo stebėjimo kamerą kartu su 4G GPS įrenginiu. Šis sprendimas įgalina pranešimus apie Jums aktualius „įvykius“. Pavyzdžiui, jeigu sistemoje įvykiu apibrėžiamas staigus stabdymas, būsite informuojami, kuomet vairuotojas atliks staigų stabdymą ir galėsite peržiūrėti šio įvykio vaizdo įrašą. Tai – tik vienas iš daugybės įmanomų būdų, kaip transporto priemonėje integruotą vaizdo kamerą paversti naudingu Jūsų verslo įrankiu. 

Prisijunkite prie pažangiausių Lietuvos verslų, mokančių taupyti savo laiką, energiją ir pinigus!

Taupykite kurą

Užtikrinkite transporto saugumą

Lengviau planuokite savo veiklą

Efektyviau išnaudokite darbuotojų laiką

Padidinkite vidutinį dienos produktyvumą

Sekite ir kontroliuokite savo transportą realiu laiku

Išbandykite nemokamai

Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
You need to agree with the terms to proceed
You need to agree with the terms to proceed