Verslo sritys

Nors Lematics diegiami telematikos sprendimai pasižymi savo universalumu, suprantame, kad kiekvieno verslo poreikiai yra unikalūs. Gera žinia yra ta, kad praktiškai visuose sektoriuose, kuriuose įmonės disponuoja didesniu arba mažesniu autoparku, savo klientams padėjome sukurti puikių sėkmės istorijų. Išsirinkite Jums aktualų sektorių ir susisiekime prasmingam pokalbiui.

Logistika

Logistinių grandinių valdymas – vienas sudėtingiausių, nuo gausybės kintamųjų priklausomas verslo procesas. Todėl šiame sektoriuje išlieka ir sėkmingai auga tik šalčiausią ir aštriausią analitinį protą turintys profesionalai. Jiems į pagalbą skuba Lematics. 

Populiariausias sprendimas aptarnaujant logistikos sektoriaus klientus – vilkikuose montuojama profesionalios klasės įranga, užtikrinanti visų esminių šios srities poreikių tenkinimą (borto kompiuterio duomenys, prijungimas tiesiogiai prie tachografo, galimybė nuotoliniu būdu parsisiųsti tachografo duomenis ir kt.).

Itin paklausus ir kuro bako matuoklio funkcionalumas, leidžiantis stebėti visus kuro užpylimus ir, deja, vis dar pasitaikančius „nupylimus“. Apdorota informacija pasiekia atsakingą Jūsų bendrovės specialistą, kuris gali operatyviai reaguoti į vagystes bei vykdyti efektyvią nesusipratimų prevenciją. 

Lematics taip pat siūlo inovatyvius tachografo kontrolės sprendimus, užtikrinančius Jūsų veiklos atitikimą teisės aktams bei Jūsų vairuotojų fizinę bei emocinę gerovę. 

Žinoma, sunkiasvoriam transportui lengvai pritaikomi ir visi standartiniai telematikos sprendimai, tokie kaip transporto priemonės atvaizdavimas žemėlapyje, nuvažiuoto kelio istorija, greičio viršijimų stebėjimas ir kt.

Pavežėjimas, Carsharing

Nors pavežėjimo ir transporto priemonių dalinimosi įmonės bei startuoliai pagrįstai siejami su technologine visuomenės ir ekonomikos pažanga, tai nereiškia, jog šių verslų atstovų kasdienybėje netrūksta seno gero „vargo“. Letmatics yra tam, kad nuo dalies vargų išlaisvintų vadovų pečius ir mintis.

Populiariausias šiame sektoriuje yea automobilio atrakinimo/užrakinimo funkcionalumas naudojantis web arba app kanalu. Lematics taip pat užtikrina galimybes realiu laiku stebėti visų įmonės valdomų transporto priemonių judėjimą žemėlapyje, fiksuoti rezervacijos/naudojimosi laiką, nuvažiuotus kilometrus bei suvartotą kurą. 

Ateitis priklauso Jums. Tam, kad ją pasitiktumėte be streso, rinkitės Lematics. 

Autonuoma, Lizingas

Šiose srityse dirbančių įmonių vadovai bei vadybininkai patiria daug streso. Lematics sprendimai padeda stresą sumažinti ir sukuria daugiau tėkmės (flow) jausmo Jūsų kasdienybėje. 

Autonuomos bendrovėms aktualus Lematics siūlomas įrangos su variklio blokavimo funkcija sprendimas. Susiklosčius situacijai, kuomet automobilis jau yra nuomininko rankose, tačiau atsiskaitymas Jūsų laiku nepasiekia, turėsite galimybę automobilio variklį tiesiog užblokuoti. 

Kitas itin populiarus sprendimas – nuotolinis automobilio užrakto valdymas. Fizinis kontaktas su automobilį išsinuomojusiu asmeniu nebėra būtinas. Automobilį reikiamu metu atrakinsite nuotoliniu būdu, o jame nuomininkas ras raktelius ir leisis į kelionę.

Tai – tik keli iš daugelio šio sektoriaus įmonėms siūlomų sprendimų. Kad ir kokį sprendimą pasirinksite, Lematics užtikrins ne tik pirminį funkcionalumą diegimą, bet ir analogų rinkoje neturinčią tęstinio serviso kokybę.

Kurjerių paslaugos

Prekių pristatymo paslaugas teikiantys verslai žino – verslo sėkmė, protingas išteklių naudojimas ir klientų pasitenkinimas priklauso nuo to, kaip efektyviai ir sparčiai dirba kurjerių komanda.

Lematics siūlo pažangius įrankius kurjerių darbo priežiūrai ir optimizavimui: kurjerių judėjimo atvaizdavimas žemėlapyje „gyvai“, pravažiuota maršrutų istorija, sustojimų stebėjimas ir kt. 

Mūsų praktika rodo, jog dažnai prekių pristatymui įmonės naudoja nuomotas transporto priemones ir todėl nenori investuoti į sudėtingos įrangos diegimą. Tokiais atvejais siūlome paprastesnes technologijas, itin lengvai montuojamas ant akumuliatoriaus ar į OBD jungtį. 

Sparčiai populiarėja ir Lematics siūlomas sprendimas elektra varomiems kurjerių autobusiukams. Šiuos autobusiukus prekių pristatymui kurjeriai gali naudoti visą dieną, tačiau baigus darbus būtina įjungti į krovimo tinklą. Deja, tai padaryti dažnai būdavo tiesiog pamirštama. Lematics baterijos stebėjimo sprendimas įgalino gyvu laiku stebėti visų elektra varomų transporto priemonių statusą ir užkirsti kelią darbo tėkmės trukdžiams.

Statybos

Kas skiria sėkmingus statybų vadovus nuo vidutiniškų? Pastarieji nuolat skundžiasi dėl nenumatytų situacijų, netikėtai išaugusių kaštų ir ant jų pečių griūnančių vis naujų rūpesčių. O tikri profesionalai numato kelis žingsnius į priekį ir užtikrina prevencinę išorės veiksnių kontrolę.

Būtent todėl statybų profesionalams patinka bendradarbiauti su Lematics. Jūsų naudojamą specialųjį transportą (kranus, Bobcat mini ekskavatorius ir kt.) galime aprūpinti technologiniais stebėsenos sprendimais. Tai leis gyvu laiku stebėti, kiek valandų dirbo variklis, kiek sunaudota kuro, kiek laiko Jūsų darbuotojas praleido vykdydamas konkrečią užduotį. 

Ir tai – tik maža dalis galimybių, kurias Jums suteiks Lematics. Įvardinkite savo poreikius, ir mes Jums pristatysime Jūsų lūkesčius patenkinančius bei pranokstančius sprendimus. Be to, sprendimus įdiegę, visuomet būsime šalia, jei tik turėsite klausimų dėl optimalaus funkcionalumų išnaudojimo. 

Kitos paslaugos

Šiais laikais sunku surasti verslą, kuriam nebūtų aktualus efektyvus transporto priemonių panaudojimas. Gera žinia yra ta, jog Lematics nerūpi, ar jūsų autoparkas yra didelis, ar jį sudaro vos keli automobiliai. Mes neskirstome klientų į didelius ir mažus, į parankius ir neparankius, nes kiekvienai grupei esame parengę efektyvus stebėsenos ir kontrolės sprendimus. O svarbiausia yra tai, kad įsigiję mūsų įrangą neliksite bėdoje net ir tuo atveju, jei kada nors ateityje reikėtų atnaujinti funkcionalumus, atlikti įrangos profilaktiką ar papildomus montavimo darbus: siekiame būti nepranokstamo serviso bendrovė, kurios didžiausia reklama – Jūsų pozityvūs atsiliepimai. 

Prisijunkite prie pažangiausių Lietuvos verslų, mokančių taupyti savo laiką, energiją ir pinigus!

Taupykite kurą

Užtikrinkite transporto saugumą

Lengviau planuokite savo veiklą

Efektyviau išnaudokite darbuotojų laiką

Padidinkite vidutinį dienos produktyvumą

Sekite ir kontroliuokite savo transportą realiu laiku

Išbandykite nemokamai

Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
You need to agree with the terms to proceed
You need to agree with the terms to proceed