MyBee

MyBee komanda pasakoja apie bendradarbiavimą su Lematics

Prieš trejus metus sukūrėme rinkoje vieną greičiausių ir patogiausių būdų nuomotis automobilį – automobilių prenumeratą. MyBee paslauga leidžia klientui gauti automobilį ilgam laikotarpiui, kad ir 5 metams, bet kuriuo paros metu tik mobiliosios aplikacijos pagalba.

Šiam atvejui Lematics pasiūlė nuotolinio valdymo sistemą, kuri leidžia automobilį atrakinti ir užrakinti telefonu, taip pat leidžia gauti automobilio techninę informaciją realiu laiku, kas yra labai svarbu norint išlaikyti aukštą automobilio kokybę visą nuomos laikotarpį.

MyBee

Su Lematics dirbame jau trejus metus, nuo pat verslo įkūrimo pradžios. Nuo pat starto mums buvo svarbu turėti kokybišką IoT sistemos integraciją vidinėse parko valdymo sistemose. Turėdami galimybę gauti automobilio techninius duomenis realiu laiku gebame užtikrinti kokybišką automobilių priežiūrą, pvz.: informuoti klientus apie artėjančius einamuosius techninių aptarnavimus ir pan.

Vienas svarbiausių momentų sklandžiam sprendimo įgyvendinimui buvo sklandžiai veikianti IoT įranga.

Visas sprendimo pritaikymas nuo idėjos iki pilno įgyvendinimo truko keletą mėnesių, kadangi kuriant produktą vis atsirasdavo papildomų poreikių adaptacijai ir parametrų keitimui.

MyBee

Šiuo metu gatvėse važinėja jau daugiau nei 1500 MyBee automobilių, tad, kad išlaikyti sklandų įrangos diegimą bei veikimą, reguliariai kontaktuojame su Lematics serviso komanda. Norime pasidžiaugti jog per trejus metus dar neturėjome jokių neišspręstų situacijų, o reakcijos laikas pilnai tenkina poreikius!

MyBee atveju sklandus ir greitas techninis palaikymas įrangos naudojimo metu yra labai svarbu, būtent todėl Lematics įmonę laikome prioritetiniu partneriu versle.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

ELIMINATING TENSION FROM TELEMATICS

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!