Verslo ateitis – duomenų analizės evoliucija ir telematikos technologijos

Telematikos sprendimai nuo pat jų atsiradimo 20 amžiaus pabaigoje keitė mobilumo ir duomenų rinkimo bei panaudojimo sampratą.

Pirmiausia tai buvo sekimo sistemos ir greitosios pagalbos sprendimai, kiek vėliau atsirado navigacija, transporto priemonių stebėjimas ir kontrolė, eismo reguliavimas, vairuotojo elgesio stebėjimas. Pastaraisiais metais jau žengiame į kur kas sudėtingesnius sprendimus.

Kur link juda telematikos technologijos?

Iki jau minėtų 2000-ųjų, telematikos terminus sutikti daugiausia NASA darbuose, kur kosmoso technika siunčia telemetrinius duomenis į Kosmoso centrą Hiustone. Tačiau įvykus technologiniam lūžiui telematika su IoT technologija užima vis daugiau sričių žemės gyvenime. Galima drąsiai teigti, kad technologija vystosi iš pačios sukuriamų naudų: stebimi teigiami procesų pokyčiai ir jiems kuriamos naujos technologijos, dar labiau tobulinsiančios procesus.

Taigi, visus naujai atsirandančius telematikos sprendimus, sujungiame į bendrą sistemą ir įgaliname stebėjimą realiu laiku. Tai leidžia atlikti nuspėjamą transporto priemonių ir technikos parko priežiūrą, optimizuoti maršrutus taip didinant veiklos efektyvumą ir vairuotojų bei visuomenės saugumą.

Telematikos duomenis analizuoti lengviau

Dar vienas didžiulis pliusas naudojantis telematikos sistemomis – lengvas naudojimasis duomenimis.

Suteikiame galimybę skirtingos technikos, skirtingų gamintojų duomenis analizuoti vienoje, patogioje aplinkoje. Kiekvienam klientui pritaikoma pagal konkrečius poreikius.

Kodėl svarbu sekti telematikos tendencijas kiekvienam moderniam verslui?

Suprasdami ir išmanydami dabartines tendencijas ir lengviau numatysite būsimus pokyčius rinkoje, o tai svarbu kiekvienam, norinčiam žengti koja kojon su tendencijomis savame versle.

Taip pat, telematikos sistema vadovui, verslo valdytojui leidžia realiu laiku žinoti kaip vyksta darbai ir kokios techninės būklės yra įrengimai, kokius strateginius pakeitimus galima atlikti siekiant pokyčio tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu.

  • Telematikos sistemos seka lokaciją, darbo valandas ir kilometražą, sunaudotą kurą.
  • Tiksliai fiksuojamas visas kelias, kurį įveikė technika.
  • Kruopščiai sekamos darbo valandos ir atstumai, kad galima būtų planuoti priežiūros ir remonto darbus.
  • Pranešama apie technikos gedimus ir trikdžius.
  • Galimybė nuotoliu diagnozuoti problemas ir technikos būklę.

Tai daugybė naudingų duomenų, esamuoju laiku parodančių jūsų vystomos veiklos efektyvumą, pelningumą, naudingumą.

Telematikai vystytis padeda ir Dirbtinis intelektas

Rinkos ekspertai skaičiuoja, kad per ateinančius metus iki 2027-ųjų, telematikos sistemų panaudojimas išaugs penktadaliu. Ir čia labai pasitarnaus Dirbtinio intelekto galimybės analizuoti, kaupti ir sisteminti duomenis, bei 5G, o vėliau ir 6G interneto tinklų plėtra.

Pritaikę telematikos sprendimus savo versle nenustokite domėtis apie vis atsirandančius naujus sprendimus – kaip jie gali būti naudingi jūsų verslo atliekamoms operacijoms, įskaitant duomenų stebėjimą realiuoju laiku ir analizę, didesnį veiklos efektyvumą ir nuspėjamąją techninę priežiūrą, kad pailgėtų transporto priemonės gyvavimo ciklai.

Ir tai vos kelios įžvalgos, kodėl telematikos sprendimai ir visos rinkos tendencijų stebėjimas gali pakeisti jūsų verslo rezultatus. Tikime, kad modernaus ir efektyvaus verslo ateitis slypi išmaniuosiuose telematikos sprendimuose. Lematics komanda trumpo pokalbio metu gali pasiūlyti jums tinkančius telematikos sprendimus.

Straipsnį įkvėpė:

https://www.cranebriefing.com/news/where-is-telematics-technology-headed-/8037121.article

https://iot-analytics.com/telematics-gateways-driving-future-evolution-of-mobility/

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

ELIMINATING TENSION FROM TELEMATICS

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!